BESLE KAZAN ÖDEME SEÇENEKLERİ NELERDİR

<script data-ad-client=”ca-pub-6755753729759800″ async src=”https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js”></script>

Sistemimizde ödeme seçenekleri sizlerin rahatı için çok seçenekli sunulmuştur. Ödeme yapabileceğimiz seçenekler; Kripto para, papara, innal ve banka olmak üzere 4 çeşittir. Aşağıda bu ödeme seçeneklerini kullanabileceğiniz çekim limitleri ve detaylar yazmaktadır;


KRİPTO PARA ÖDEME SEÇENEĞİ; kripto para ile ödeme alabilmeniz için min oyun içi bakiyenizin 5 tl olması yeterlidir. Kripto para ile çekim talimatı vermeden önce ayarlar bölümünden ödeme ayarlarında kripto para yı seçip örnekte gösterildiği gibi cüzdan adresinizi girip sonra çekim talebi oluşturunuz. Bildiğiniz üzere borsalar belli bir min. çekim miktarı belirlerler sizlere tavsiyemiz ödemenizi DOGE ile talep etmeniz. DOGE fee ücretleri tarafımızca karşılanacaktır. Diğer kripto para çekim taleplerinizde min çekim tutarı göz önünde bulundurulacaktır ve fee ücreti sizden kesilecektir. Örnek 10 tl bakiyenizi btc olarak isterseniz bu talebiniz karşılanmayacaktır çünkü çalıştığımız BAYEBİT borsasında btc min çekim ücreti ve fee ücreti bakiyenize göre çok yüksektir.


PAPARA ÖDEME SEÇENEĞİ; Papara min çekim limiti 20 tl ve üzeridir. Bakiyeniz 20 tl ve üstü ise ödemenizi papara ile alabilirsiniz. Herhangi bir çekim ücreti alınmamaktadır. Çekim talebi vermeden önce ayarlar bölümünden diğer ödeme seçenekleri bölümünü seçerek üste isism soy isim alta papara numaranızı girmeniz gerekir.


İNNAL ÖDEME SEÇENEĞİ; İnnal min çekim limiti 20 tl ve üzeridir. İnnal ile çekim ücreti 2 tl dir. Çekim talebi vermeden önce ayarlar bölümünden diğer ödeme seçenekleri bölümünü seçerek üste isism soy isim alta innal barkod numaranızı girmeniz gerekir. Dikkat edilecek konu şudur innal kartlar değişti eski innal karta ödeme yapılmamaktadır.


BANKA ÖDEME SEÇENEĞİ; Banka ödeme seçeneği 50 tl ve üzeri bakiyeler için geçerlidir. Çekim talebi vermeden önce ayarlar bölümünden diğer ödeme seçenekleri bölümünü seçerek üste isism soy isim alta bankanızın iban numarasını girmeniz gerekmektedir. İstediğiniz bankaya ödeme yapılır mesai saatleri içerisinde.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*